İlaçlama Hizmeti

Konya Mobil Kapıcı ve Temizlik Hizmetleri İlaçlama Hizmeti

KONYA Haşere ve Böcek İlaçlama olarak Site, Apartman, İşyeri, Okul, Lokanta ve diğer yaşam alanlarının ilaçlama uygulamaları Konya ilaçlama firmaları tarafından periyodik ziyaretler doğrultusunda yapılmaktadır. Güvenilir ve çözüm üretebilme becerisine sahip bir firma tüm yapı veya boş alanlarda mutlaka sonuç almaktadır.

Yeni yapılanma ile kentsel dönüşüm  projeleri kapsamında yürütülen çalışmalar doğrultusunda çarpık düzen tamamen ortadan kalkmaktadır. Yeni sistem site yapılanması, toplu konut projeleri ile birlikte yeşillendirme çalışmalarına hız vermektedir. Yüksek binalar ile birlikte bir’den fazla yapının aynı alanda toplanma işleminin tümüne site demekteyiz. Site ilaçlama şirketleri toplu yaşamın olduğu yerlerde hızla yayılabilir olan hastalık gibi sorunların önüne geçilmesi için gerekli bir uygulama olarak bilinmektedir. Site sakinleri yaşamları’na güvenli bir şekilde devam edebilmek için böcek ilaçlama firmaları tarafından yürütülen faaliyetlerinin öneminin farkındadır. Site yönetimi tarafından takibi yapılmak kaydı ile bu işlem şirketler tarafından yürütülmelidir. Yaşam alanları insan ve kendi tarafından bakılan evcil hayvanlarının sağlıklı birer ortam olmaları zorunluluğu olan yerlerdir. Site ve buna benzer yaşam alanları için mutlaka ilaçlama yapılması gerekir. Firma olarak hemen her yapıda istediğimiz sonucu alarak yaşam sürdüren kişilere temiz bir alan bırakmaktayız.

SİTE İLAÇLAMA FİRMALARI VE YÖNTEMLERİ

KONYA site ilaçlama firmaları, site sakinleri veya yönetim talebinin akabinde öncelikli olarak alana ulaşarak keşif yapmaktadır. Site içerisinde bulunan alanların hemen her birinin keşif işlemini yaparak yapılması gereken haşere ilaçlama yöntemine karar vererek devam eder. Toplu konutlarda öncelikle bahçe, ardından şaft, bina genel alan, teknik servis odaları, depo alanları, mekanik odalar vede otopark alanlarının keşfinin yapılmasının ile keşif işlemi neticelenir. Akabinde haşere türü yoğunluğu vede karşılaşılabilicek olası tüm böcek ve kemirgen türleri sorunları için nasıl bir önlem alınacağı fikrine varılır. Tüm işlemlerin neticelenmesi ve sırada sadece yapılacak olan çalışma için alana ekip arkadaşlarımız yönlendirilir. Fare ilaçlama işlemleri için önceden belirlenen noktalara yemleme istasyonları vede canlı yakalama istasyonları öncelikli olarak konulur. Ardından bölüm bölüm ilerleyerek sıvı ilaçlama vede jel yemleme uygulamaları kararlaştırıldığı gibi yapılarak alan terk edilir. Her ay düzenli olarak kontrolerin gerçekleşmesi ile birlikte haşere vede kemirgen sorunları bir daha görülmemek üzere ortadan kaldırılır. Profosyonel bir çalışma takım halinde hareket edebilen firmalar tarafından yapılabilir. ABC TEMİZLİK VE YÖNETİM olarak Biyolog ve dalında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte takım olmayı başarmış yapı ile sizlere sürekli bir şekilde kendini güncelleme gayreti içinde hizmet sunmaktayız.

SİTE İLAÇLAMA UYGULAMALARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Site ilaçlama işlemlerinde site sakinleri vede yönetimlerinin dikkat etmesi gereken durumları şu şekilde sıralayabiliriz:

Sağlık Bakanlığı çalışma izni ve ruhsatlarının firma tarafından alınmış olunması.
Biyolog eşliğinde hizmet sağlanması.
Saha personeli mutlak bir ziraat mühendisi tarafından yönlendirilmesi.
Mutlak suretle her daim ulaşılabilir bir firma olması.
Profosyonel saha arkadaşları tarafından hizmet sunulması.

Aksi durumların sağlık gibi öncelilikli problemlerin oluşmaması için bu gibi durumlara dikkat edilmesi hem sizin hem ailenizin hemde çevrenizde yaşayanların huzurlu bir şekilde devam etmesine olanak sağlamaktadır. Site ilaçlama Konya ilinde çok yaygın olarak sürdürdüğü bilgiside bilinmelidir.

Konya Mobil Kapıcılık