Profesyonel Site Yönetimi

Konya Site ve Apartman Yönetimi Profesyonel Site Yönetimi

Konya Profesyone Apartman Site Yönetimi Hem başka alanlarda hem de tesis, site, apartman gibi alanlarda “yönetim” işine talip olanların, her şeyden önce işe hakim olması, donanımlı olması gerekir; ama bu yetmez. Yönetmek, sosyal bir iştir ve teknik altyapıyla birlikte insan faktörünün de öncelenmesi lazım gelir.
E-Yönetim sisteminde profesyonel yönetici, iş merkezi, apartman ve site yönetimi konusundaki tüm mevzuatları çok iyi bilmeli ve yönetim konusunda tecrübe çok iyi derecede tecrübe sahibi olmalıdır.
Profesyonel Site yönetiminde, onlarca veya yüzlerce kişinin hakkının ve hukukunun korunması da, site yöneticisinin en önemli görevidir.

Konya Site Yönetimi

Tüm kiracı ve kat maliklerinin kendi apartmanları ile ilgili tüm detayları (gelirleri, borçlu listelerinin, banka hesap durumunu, apartmanın mevcut yakıt giderini v.b.) her zaman görebilmeleri, inceleyebilmeleri ve eğer isterlerse bu bilgilere ilişkin çıktı almaları mümkündür.
Yönetimini üstlendiğimiz binalardaki hukuki problemleri, çalıştığımız hukuk bürosunun katkılarıyla süratle çözüme kavuşmasını sağlamak.
Kurduğumuz sistemde, yönetimini üstlendiğimiz bir apartman veya siteye özel aylık gelir, gider ve borç listelerini hazırlayarak tüm apartman sakin ve kat maliklerine ulaştırıyoruz.Sonuç itibariyle : Apartman, site, plaza gibi ortak kullanım alanlarında genel yönetim hizmetleri veren yönetimlerin, evrak, kayıt, raporlama, sözleşme yenileme, planlama gibi profesyonellik gerektiren işleri çok iyi bilmeleri gerekmektedir.

Konya Apartman Yönetimi

Profesyonel apartman site yönetimi hizmetleri veren ABC Yönetim ve Temizlik Hizmetleri  634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu'na göre ve yönetim planına uyarak ortak yaşam alanlarında yürütülen işlerin tamamını raporlayarak kayıt altında tutmakta ve sunulmak üzere saklamaktadır.Genel yönetimi hizmetleri, apartman ya da sitelerde ileriye ve geriye dönük tüm işleri takip etmek ve denetimlerini sağlamak için yapılan işlemlerin bütününe denir. Atılacak her adımın yönetim planına ve kanuna göre yapılmalıdır. Konya SiteYönetimi

Sizlere daha fazla ZAMAN; daha fazla KONFOR; daha fazla GÜVEN; vermeyi kendine hedef haline getirmiş ve sorunları çözerek lehine çevirmeyi bilen;

UZMAN, GÜVENİLİR, KEŞFEDEN ve DENEYİMLİ EKİBİZ.

BU ANLAYIŞ İLKESİNDE SİZLERE HİZMET VERMEYE TALİBİZ.

Konya Apartman Site Yönetimi